Geçmişimizden Aldığımız Güçle İlerlemeye Devam Ediyoruz.

2007 yılında Üner İnşaat Hafriyat, Nakliyat, Peyzaj, Ticaret, Sanayi Ltd. Şti. adı ile yapılanan firmamız, kurucumuz Ali Üner liderliğinde önce 'dürüstlük' ilkemizle verdiğimiz taahhütleri başarıyla yerine getirerek hem özel sektör, hem de kamu kurumları için kaliteye, çevreye ve doğaya önem veren, dünya standartlarında sayısız altyapı, yol ve peyzaj projesine imza atmıştır.

Bahçeşehir' de 13 dönüm arazi üzerinde bulunan teknik ofis, sera, fidanlığımız ve deneyimli teknik kadromuz, kent ölçeğinden konut ölçeğine kadar farklı büyüklükteki projelerde; danışmanlık hizmeti, uygulama ve uygulama sonrası bakım, projelendirme hizmetleri ve bununla beraber yurt dışında sektörün öncü kuruluşları ile olan partnerliklerimiz sayesinde de geniş bitki yelpazesi sunmaya devam ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana inşaat sektöründeki yönetim tecrübemiz ve her biri alanında uzman kadromuzla güncel teknolojileri yakından takip ederek sürekli yenilikçi bir yaklaşım ile ülkemize ve ekonomimize değer katmak için çalışıyoruz.
 
+100 Proje
+250 Çalışan
+30 İşveren
+50 Ekipman

Saygın, Güvenilir ve Tercih Edilen

İşverenlerimizin ihtiyaçlarını daima önemseyerek ve onlara uluslararası standartlarda hizmet sunarak saygın, güvenilir, tercih edilen bir marka olma özelliğimizi artırmayı ve böylece inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olmayı hedefliyoruz.

En Mükemmeli

Projelendirme ve uygulama alanlarındaki uzman kadromuz, çağın gereksinimlerini yakalayan makine parkurumuz ile dünya standartlarında hizmet vermek, güncel olarak sektördeki gelişmeleri takip edip gerekli teknik ve idari işleri kuşaktan kuşağa aktarıp kalıcı eserleri teslim etmek öncelikli hedeflerimizden biridir.

2007 

Kuruluş

Üner İnşaat Hafriyat Nakliyat Peyzaj San. Tic. Ltd. Şti. adı ile yeniden yapılandık.

Birçok Proje Teslim Ettik

Öne Çıkan Projelerimiz

T.C. Bitlis Ahlat Cumhurbaşkanlığı Gençlik Külliyesi, Karat 34, Halkalı Bizim Mahalle Sosyal ve Kültürel Tesis, Mesa-Nurol Yeşilyaka, Ayazma Emlak Konutları, EVvel İstanbul gibi öne çıkan projelerin teslimini gerçekleştirdik.

2020 

Altyapı ve Peyzaj Projelerine Devam

Atatürk Kültür Merkezi, Emlak Konut Halkalı Sosyal ve Kültürel Tesisi, Mesa-Nurol Yeşilyaka Su, T.C. Bitlis Ahlat Cumhurbaşkanlığı Gençlik Külliyesi ve Halkalı Millet Bahçesi gibi birçok önemli projenin altyapı ve peyzaj çalışmalarını tamamladık.
 

Makina Parkurumuz

Kurulduğumuz günden bu yana inşaat sektöründeki gelişmeleri ve güncel teknolojileri yakından takip ederek makina parkurumuzu bu doğrultuda geliştirmeye özen gösteriyoruz…